Kontakt

 

ORGANIZACJA I UCZESTNICTWO

Agnieszka Borkowska

  • Dyrektor ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: 600 207 183
  • E: a.borkowska@municipium.com.pl

Monika Glegoła

  • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • M: +48 604 438 841
  • T: +48 22 242 80 20
  • E: m.glegola.municipium.com.pl

Rafał Szczepkowski

  • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: 22 242 80 55
  • E: r.szczepkowski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Aneta Wilim

  • M:+48 504 034 377
  • T:+48 22 242 80 21
  • E: a.wilim@municipium.com.pl

Joanna Kowalska

  • M: +48 511 712 715
  • T: +48 22 242 80 14
  • E: j.kowalska@municipium.com.pl

Michał Sierpinski

  • M:+48 509 806 962
  • T: +48 22 242 80 35
  • E: m.sierpinski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 Andrzej Gniadkowski

  • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • M: +48 694 237 641
  • T: +48 22 379 72 74
  • E: a.gniadkowski@municipium.com.pl
4-5 czerwca 2019 Wrocław

Nie czekaj

zarejestruj się już dziś

rejestracja online
Rejestracja

dni

godziny

minuty

sekundy

Koszty uczestnictwaKongres Zarządzania Administracją Samorządową

Kongres Zarządzania Administracją Samorządową
Oferta specjalna Oferta Oferta Oferta
w terminie
do 15.01.2019
w terminie
od 16.01 - 28.02.2019r.
w terminie
od 01.03 - 10.05.2019r.
w terminie
od 11.05.2019r.
Opłata dla jednego uczestnika z hotelem
Opłata dla jednego uczestnika z hotelem 549.00 zł + Vat --- --- ---
Opłata dla jednego uczestnika bez hotelu
Opłata dla jednego uczestnika bez hotelu 399.00 zł + Vat 449.00 zł + Vat 499.00 zł + Vat 549.00 zł + Vat
Opłata dla kolejnego uczestnika bez hotelu z tej samej instytucji
Opłata dla kolejnego uczestnika bez hotelu z tej samej instytucji 299.00 zł + Vat 299.00 zł + Vat 299.00 zł + Vat 299.00 zł + Vat
Opłata dla kolejnego uczestnika bez hotelu z tej samej instytucji
Opłata dla jednego uczestnika Biznes 990.00 zł + Vat 990.00 zł + Vat 990.00 zł + Vat 990.00 zł + Vat

Lokalizacja Kongres Zarządzania Administracją Samorządową

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ