Kontakt


ORGANIZACJA I UCZESTNICTWO

Agnieszka Borkowska

  • Dyrektor ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: 600 207 183
  • E: a.borkowska@municipium.com.pl

Andrzej Górecki

  • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: +48 22 242 80 20
  • E: a.gorecki@municipium.com.pl

Rafał Szczepkowski

  • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: 22 242 80 55
  • E: r.szczepkowski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Aneta Wilim

  • M:+48 504 034 377
  • T:+48 22 242 80 21
  • E: a.wilim@municipium.com.pl

Joanna Kowalska

  • M: +48 511 712 715
  • T: +48 22 242 80 14
  • E: j.kowalska@municipium.com.pl

Michał Sierpinski

  • M:+48 509 806 962
  • T: +48 22 242 80 35
  • E: m.sierpinski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Andrzej Gniadkowski

  • M:+48 694 237 641
  • T:+48 22 379 72 74
  • E: a.gniadkowski@municipium.com.pl
 
 
4-5 czerwca 2019 Wrocław

Nie czekaj

zarejestruj się już dziś

rejestracja online
Rejestracja

dni

godziny

minuty

sekundy

Lokalizacja Kongres Zarządzania Administracją Samorządową