Milewska Anna

Prezes Zarządu, Skarbiec TFI S.A.

Ekonomistka, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i podyplomowych studiów Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

Posiada ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuje się we wdrażaniu projektów i zarządzaniu zmianą w przedsiębiorstwach oraz prowadzeniu procesów restrukturyzacyjnych firm.
Szlify zawodowe w sektorze finansowym zdobywała w bankowości, z którą związała się na wiele lat. Pracowała m.in. na kierowniczych stanowiskach w Banku Współpracy Europejskiej S.A. odpowiadając za obszar ryzyka kredytowego i sprzedaży.

Jako członek Rady Nadzorczej, a następnie Wiceprezes Banku Ochrony Środowiska S.A. nadzorowała rozwój obszaru detalicznego i korporacyjnego Banku i prowadziła restrukturyzację portfela kredytowego BOŚ.

W trakcie wieloletniej kariery zawodowej pracowała także w zarządzie TVP S.A. nadzorując przychody spółki, marketing i biuro handlu.
Jest aktywnym uczestnikiem polskiego życia gospodarczego. Jako współwłaściciel jednej z kancelarii gospodarczych skutecznie wspiera przedsiębiorców poszukujących efektywnego finansowania bieżącej działalności biznesowej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ