Szafader Jacek

Praktyk biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży nowych technologii

Zawodowo spełniony ekspert zajmujący się zagadnieniami oprogramowania dla firm, transformacji cyfrowej i jakości obsługi klienta, zakorzeniony w rynku B2B. Prywatnie obserwator, wielbiciel technologicznych nowinek, turysta naziemny i powietrzny ze stosowną licencją dla statków powietrznych.

Jako ekspert firmy Atteli Sp. z o.o. skutecznie analizuje potrzeby i możliwości stosowania nowoczesnych technologii usprawniających pracę firm. Doradca nowoczesnych managerów specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań w obszarze zarządzania, komunikacji i współpracy wewnątrz organizacji, usprawniających pracę firm i zwiększających efektywność. Praktyk biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży nowych technologii. Jego praca dyplomowa o internetowej i nowoczesnej jak na owe czasy bankowości detalicznej została wykorzystana komercyjnie i stała się podstawą strategii jednego z większych graczy bankowości w ówczesnej Polsce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ