Dominiak Bartosz

Zastępca Burmistrza, Urząd  M.ST. Warszawy,  Dzielnica Ursynów

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne), studiów podyplomowych w Collegium Civitas (Prognozowanie, Planowanie Strategiczne i Foresight) oraz studiów Executive Master of Business Administration (MBA). Wiele lat pracował w instytucjach publicznych centralnych i samorządowych. W latach 2006-2010 był radnym m.st. Warszawy.

Konsultant i ekspert ds. zrównoważonego rozwoju miast i smart city. Od 2015 r. prowadzi projekt Smart City Blog. Na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie prowadzi zajęcia dla studentów w ramach przedmiotów obejmujących tematykę rozwoju inteligentnych miast.

Od grudnia 2018 r. jest zastępcą burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy z rekomendacji stowarzyszenia Otwarty Ursynów. Odpowiada za utrzymanie i rozwój terenów zieleni, zasoby lokalowe oraz współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ