Grobelny Jarosław

I Zastępca Prezydenta Miasta Gniezna


Zastępca prezydenta Miasta Gniezna, menadżer, ekspert z zakresu innowacji, B+R i transferu technologii. Pasjonuje mnie rozwiązywanie problemów, budowanie strategii działania, w tym strategii rozwoju i wdrażanie innowacji. Szczególnie cenie ludzi od których mogę czerpać wiedze i korzystać z ich doświadczeń. Sprawnie zarządzam średnimi zasobami ludzkimi (do 250 osób) i poruszam się w zestandaryzowanym środowisku pracy. Jestem autorem wielu niestandardowych rozwiązań organizacyjnych, które pozwoliły zrealizować istotne dla Gniezna projekty (projekt budowlany – Przebudowa układu komunikacyjnego w ulicy Pod Trzema Mostami w Gnieźnie, projekt edukacyjny – Stolica eXperymentu) a także poszukiwaczem nowych rozwiązań technologicznym, w tym współtwórcą zgłoszonego do opatentowania Systemu KOOS, czyli Kontrolowanego Odbioru Odpadów Segregowanych. Jestem promotorem projektów innowacyjnych oraz transferu nowoczesnych technologii zarówno do świata usług, jak i produkcji.

Cyfryzacja w administracji samorządowej jest niezbędna, ze względu na zwiększanie się liczby procesów obsługiwanych przez samorządy oraz cyfryzację społeczeństwa, w tym oczekiwanie usług świadczonych zdalnie. Cyfryzacja jest szansa dla administracji samorządowej na eliminowanie błędów, usprawnienie pracy oraz skorzystanie z pełni potencjału pracowników. Niezbędne jest jednak umiejętne wdrażanie narzędzi, które będą służyły cyfryzacji oraz odpowiednie i odpowiedzialne komunikowanie wdrażanych procesów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ