Bzdyra Marcin

Od 2016 związany z Miastem Podkowa Leśna w obszarze pozyskiwania i realizacji projektów współfinansowanych z funduszy UE.

Marcin Bzdyra [ur. w 1976r. w Łomży] – absolwent studiów magisterskich [Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie], Studiów MBA [University of Central Lancashire] oraz studiów doktoranckich [Szkoła Główna Handlowa w Warszawie]. Specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych dla samorządów oraz przedsiębiorców. Ekspert z ponad 15-to letnim doświadczeniem w obszarze funduszy strukturalnych UE, w tym ponad 10 lat w ocenie programów krajowych i regionalnych perspektywy finansowej 2007 – 2013 oraz 2014-2020. Były wiceprezes Mazowieckiego Parku Naukowo – Technologicznego [CFO], dyrektor finansowy inkubatora przedsiębiorczości, wiceprezes spółki informatycznej [CFO], główny analityk finansowy w firmie konsultingowej. Od 2016 związany z Miastem Podkowa Leśna w obszarze pozyskiwania i realizacji projektów współfinansowanych z funduszy UE.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ