Modrzyński Paweł

Kierownik Pracowni Rachunkowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów MBA „Executive Master of Business Administration” Dominican University USA. Jego zainteresowania badawcze związane są z problematyką zarządzania i finansów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora publicznego i tematyki zarządzania i tworzenia samorządowych centrów usług wspólnych. Pełnił funkcję kanclerza uniwersytetu oraz politechniki, a także dyrektora departamentu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ponadto był przewodniczącym i członkiem rad nadzorczych spółek oraz ekspertem w Komitecie Regionów UE. Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych i ekspertyz.
Obecnie: kierownik Pracowni Rachunkowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz dyrektor Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ