Wojciechowski Krzysztof

Dyrektor Rozwoju Obszaru Industrial Services, Grupa Impel

Krzysztof Wojciechowski – jest związany z Grupą Impel od 2016 roku, pełni w niej rolę Dyrektora ds. Rozwoju obszaru biznesowego Industrial Services, który skupia podmioty realizujące kompleksowe usługi dla sektora przemysłowego.

Posiada ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe w branży informatycznej. Swoją karierę rozpoczynał  jako dostawca systemów GIS, rozwijając ofertę analityczną na nowe segmenty rynku. Specjalista w zakresie procesów pozyskiwania, przetwarzania i gromadzenia informacji. Zarządzał projektami bazodanowymi dla największych polskich spółek dystrybucyjnych z sektora telekomunikacji, energetyki i gazownictwa. Z sukcesem przeprowadzał procesy inwentaryzacje majątku polskich ministerstw. W latach 2008-2015 był odpowiedzialny za ponad 300-osobowy zespół, który zrealizował wiele bardzo skomplikowanych projektów paszportyzacji i skanowania laserowego.

Krzysztof Wojciechowski to doświadczony menedżer, praktyk biznesu, ceniony doradca projektowy z wysokimi umiejętnościami zarządczymi i handlowymi. Ciągła chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań pozwala mu na sprawne i skuteczne realizowanie postawionych celów i pokonywanie barier. Pasjonat nowoczesnych technologii i sprzymierzeniec wszelkich form kreatywności. Jego wiedza, zrozumienie potrzeb współczesnych przedsiębiorców i nadzór nad kreatywną kadrą pracowniczą przyczyniły się do powstania cyfrowych autorskich produktów w podmiotach, którymi zarządzał.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ